Domy na prodej v kraji Pardubický kraj

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²

Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²

17. listopadu 78, Ústí nad Orlicí

15 000 000 Kč

48 544 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Městečko Trnávka 230, Městečko Trnávka

1 890 000 Kč

1 290 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²

Vrbatův Kostelec, okres Chrudim

4 290 000 Kč

21 450 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Bratranců Veverkových, Pardubice

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Novinsko, Neratov

6 250 000 Kč

41 667 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Moravská Chrastová 67, Brněnec

3 590 000 Kč

3 390 000 Kč

38 090 Kč/m2

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Družstevní II, Ostřešany

9 800 000 Kč

8 900 000 Kč

42 788 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Do Polí, Pardubice

11 900 000 Kč

11 490 000 Kč

77 635 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Cítov 123, Běstvina

8 500 000 Kč

7 900 000 Kč

19 750 Kč/m2

1...345...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů