Domy na prodej v kraji Pardubický kraj

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Stojice 40, Stojice

3 095 000 Kč

2 995 000 Kč

39 408 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Českých bratří 719, Jablonné nad Orlicí

11 990 000 Kč

11 600 000 Kč

64 088 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²

kap. Svatoně, Předhradí

Neveřejná cena

Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²
Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²
Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²

Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²

Končiny 1.díl 1, Sloupnice

38 000 000 Kč

48 346 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 3194 m²Prodej domu, pozemek 3194 m²
Prodej domu, pozemek 3194 m²
Prodej domu, pozemek 3194 m²

Prodej domu, pozemek 3194 m²

Rybník, Rybník

Neveřejná cena

Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²

Smetanova 435, Chrudim IV

4 890 000 Kč

3 990 000 Kč

27 902 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Pardubice, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Čeperka 47, Čeperka

1 200 000 Kč

35 294 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Křenov 137, Křenov

1 890 000 Kč

15 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...456...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů