Domy na prodej v kraji Pardubický kraj

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²

Voleč, okres Pardubice

5 700 000 Kč

32 948 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²

Borušov 45, Borušov

2 799 000 Kč

11 860 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Fučíkova, Chrast, Chrast

4 850 000 Kč

4 500 000 Kč

27 950 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Hradecká, Staré Hradiště

7 900 000 Kč

39 500 Kč/m2

Prodej domu 214 m²Prodej domu 214 m²
Prodej domu 214 m²
Prodej domu 214 m²

Prodej domu 214 m²

20, Slatiňany

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

26 589 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²

Na Křižovatce, Králíky

7 249 000 Kč

38 765 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Unerázka 11, Bezděčí u Trnávky

1 710 000 Kč

1 525 000 Kč

12 008 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²

Hroubovice, okres Chrudim

17 990 000 Kč

17 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²

Boženy Němcové, Skuteč

5 590 000 Kč

37 267 Kč/m2

Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²

Dolní Hedeč 53, Králíky

1 990 000 Kč

1 690 000 Kč

20 864 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...891011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů