Domy na prodej v kraji Pardubický kraj

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²

Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²

Holice, okres Pardubice

17 600 000 Kč

30 716 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 400 m²Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²

Prodej domu 400 m²

Spojovací 228, Ronov nad Doubravou

6 700 000 Kč

6 200 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²

Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²

Kostelec u Heřmanova Městce 11, Kostelec u Heřmanova Městce

6 990 000 Kč

16 843 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²

Tylova 956, Žamberk

8 900 000 Kč

44 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Pardubice, okres Pardubice

17 800 000 Kč

93 684 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Pardubice, okres Pardubice

19 800 000 Kč

104 211 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Družstevní 652, Sezemice

9 900 000 Kč

71 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²

Terezy Novákové, Pardubice

7 995 000 Kč

67 754 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Moravská Třebová, okres Svitavy

1 370 000 Kč

9 786 Kč/m2

1...789...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů