Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

382 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²

Jizbice, okres Nymburk

7 899 000 Kč

52 660 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Na Hrádku, Neratovice - Byškovice

10 242 000 Kč

44 530 Kč/m2

Populární

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Lošánky 31, Lošany

3 995 000 Kč

39 554 Kč/m2

Populární

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Kounice 188, Kounice

5 995 000 Kč

56 028 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

10 321 000 Kč

9 990 000 Kč

53 422 Kč/m2

Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Číčovice 79, Číčovice

8 490 000 Kč

42 239 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Husova 217, Bakov nad Jizerou

6 990 000 Kč

49 929 Kč/m2

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Brennerova ev. č. 153, Babice

3 395 000 Kč

50 672 Kč/m2

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Maková 1053, Šestajovice

31 620 000 Kč

98 813 Kč/m2

1234...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů