Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

43 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Loket, okres Benešov

4 199 000 Kč

52 488 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 260 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Hvožďany, okres Příbram

3 900 000 Kč

3 490 000 Kč

34 900 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Krtská, Jesenice

2 750 000 Kč

45 082 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Na vápenici 112, Lišany

3 750 000 Kč

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

4 199 000 Kč

35 286 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Otročiněves

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²

Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 260 domů