Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

43 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Nemyslovice 1, Nemyslovice

2 490 000 Kč

1 900 000 Kč

42 222 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 260 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²

Polní Chrčice 68, Polní Chrčice

3 675 000 Kč

3 200 000 Kč

58 182 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Chotouň 6, Chrášťany

3 700 000 Kč

35 238 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Nebužely 23, Nebužely

3 800 000 Kč

3 200 000 Kč

16 842 Kč/m2

Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²

Vrátno 41, Vrátno

3 495 000 Kč

3 295 000 Kč

22 114 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²

Přestavlky 36, Sedlec-Prčice

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

38 738 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²

Panoší Újezd, okres Rakovník

3 750 000 Kč

3 350 000 Kč

18 108 Kč/m2

Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

9, Tochovice

4 990 000 Kč

31 188 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Nábřežní 84, Zruč nad Sázavou

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 260 domů