Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

382 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²
Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²
Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²

Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²

Hřiměždice 139, Hřiměždice

10 950 000 Kč

33 692 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 343 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 224.2 m²Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²

Prodej domu 224.2 m²

V Pískovně 314, Štěchovice

16 990 000 Kč

75 781 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Předboř 29, Strančice

12 950 000 Kč

68 519 Kč/m2

Prodej domu 144 m²Prodej domu 144 m²
Prodej domu 144 m²
Prodej domu 144 m²

Prodej domu 144 m²

131, Zbečno

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora

13 760 000 Kč

76 444 Kč/m2

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Na Stráni, Kamenice

26 950 000 Kč

24 950 000 Kč

81 006 Kč/m2

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Na Rafandě, Tuklaty

21 950 000 Kč

19 950 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Partyzánská 156, Velký Borek

9 000 000 Kč

42 056 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Vinšova, Kročehlavy, Kladno

6 150 000 Kč

91 791 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Otročiněves

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

1...171819...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 343 domů