Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

384 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Podlešín 42, Podlešín

8 200 000 Kč

47 674 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Zadní Třebaň, okres Beroun

16 990 000 Kč

16 490 000 Kč

63 915 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Západní 89, Čestlice

27 490 000 Kč

96 456 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²

Lhotky 35, Lhotky

12 700 000 Kč

105 833 Kč/m2

Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Budiměřice 63, Budiměřice

6 490 000 Kč

77 262 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Na Lukách 1467, Unhošť

23 490 000 Kč

106 290 Kč/m2

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Liliová 1669, Hostivice

32 500 000 Kč

82 908 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

V Zátiší, Družec

12 900 000 Kč

69 355 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Sluštice, okres Praha-východ

10 400 000 Kč

50 485 Kč/m2

1...252627...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů