Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

56 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Brňany 42, Brňany

4 760 000 Kč

37 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Šmilovského, Rumburk 1, Rumburk

2 349 000 Kč

19 907 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Českolipská, Verneřice

2 990 000 Kč

19 933 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Čeradice 36, Čeradice

4 800 000 Kč

4 400 000 Kč

24 176 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Libědice 86, Libědice

4 950 000 Kč

3 950 000 Kč

45 930 Kč/m2

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Na Kolonii, Rumburk

3 550 000 Kč

9 889 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Dolní Podluží 59, Dolní Podluží

2 499 000 Kč

13 883 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²

Kozly, okres Louny

5 190 000 Kč

4 690 000 Kč

10 516 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Blankartice 61, Heřmanov

1 890 000 Kč

1 150 000 Kč

3 286 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²

Litoměřická, Děčín

2 490 000 Kč

9 960 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů