Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

186 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²

Kostelní, Jirkov

8 590 000 Kč

34 360 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 768 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 502 m²Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²

Prodej vily 502 m²

Bezděkov u Žatce

15 000 000 Kč

29 880 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Strachaly ev. č. 53, Snědovice

5 550 000 Kč

55 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Koštice, okres Louny

4 490 000 Kč

9 978 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Nová Chřibská 85, Rybniště

1 990 000 Kč

10 051 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²

Štrbice 2, Světec

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Vědlice ev. č. 6, Úštěk

10 900 000 Kč

23 696 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Ležáky, Dubí

8 499 900 Kč

29 209 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²

Palackého, Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí

5 590 000 Kč

27 950 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 166 m²Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²

Prodej domu, pozemek 166 m²

Strkovice, Postoloprty

4 190 000 Kč

1...101112...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 768 domů