Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

187 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 166 m²Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²

Prodej domu, pozemek 166 m²

Strkovice, Postoloprty

4 190 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 780 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Vítězství 95, Děčín XXXIII-Nebočady

15 726 000 Kč

53 128 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Pod Hájem, Vroutek

5 290 000 Kč

44 083 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²

Ředhošť 66, Mšené-lázně

2 700 000 Kč

2 550 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 200.48 m²Prodej domu 200.48 m²
Prodej domu 200.48 m²
Prodej domu 200.48 m²

Prodej domu 200.48 m²

Polní 287, Krupka - Unčín

15 900 000 Kč

79 310 Kč/m2

Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 94 m²Prodej domu 94 m²
Prodej domu 94 m²
Prodej domu 94 m²

Prodej domu 94 m²

48, Dolánky nad Ohří

5 490 000 Kč

58 404 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Kostelní, Benešov nad Ploučnicí

5 490 000 Kč

27 450 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²

Skupova 560/29, Teplice - Trnovany

8 790 000 Kč

39 955 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Soudek
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Pavel Soudek

Pavel Soudek

5.0

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
1...111213...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 780 domů