Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

187 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²

Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²

Na Skokanu, Peruc

11 000 000 Kč

37 415 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²

Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²

Na Skokanu, Peruc

11 000 000 Kč

32 738 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Luční, Mariánské Radčice

16 900 000 Kč

42 250 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Špindlerova třída, Roudnice nad Labem

14 000 000 Kč

24 823 Kč/m2

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Šmilovského, Rumburk 1, Rumburk

2 349 000 Kč

19 907 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²

Slovenská, Teplice

10 300 000 Kč

81 746 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Českolipská, Verneřice

2 990 000 Kč

19 933 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Terezín, okres Litoměřice

6 999 000 Kč

44 297 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Čeradice 36, Čeradice

4 800 000 Kč

4 400 000 Kč

24 176 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Libědice 86, Libědice

4 950 000 Kč

3 950 000 Kč

45 930 Kč/m2

1...131415...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů