Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

187 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²

Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²

Převozní, Povrly

3 590 000 Kč

9 625 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²

Děčínská 405/116, Ústí nad Labem - Střekov

4 700 000 Kč

22 816 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²

Nádražní schody 806, Žatec

7 640 000 Kč

63 667 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²

Jungmannova, Louny

6 480 000 Kč

6 290 000 Kč

50 726 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²
Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²
Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²

Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²

Resslova, Děčín

13 500 000 Kč

11 900 000 Kč

30 051 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Kadaňská 682, Žatec

7 350 000 Kč

6 990 000 Kč

39 943 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Brňany 42, Brňany

4 760 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²

Bohosudovská, Sobědruhy, Teplice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Podbořanská 228, Vroutek

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Okounov 72, Okounov

6 490 000 Kč

5 500 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
1...121314...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů