Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

187 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Julčín, Úštěk

1 836 900 Kč

13 916 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 780 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 225 m²

Drobná 114, Most - Vtelno

12 999 000 Kč

68 416 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²

Komenského 370/45, Krupka - Bohosudov

11 900 000 Kč

45 769 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²

Gogolova 278/27, Trmice

7 499 000 Kč

24 997 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Rudé armády 124, Brandov

6 490 000 Kč

21 633 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Klicperova, Teplice

8 799 990 Kč

8 499 990 Kč

47 222 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²

Vidovle 34, Bitozeves

4 999 000 Kč

4 499 000 Kč

30 399 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²

Lužická 43, Česká Kamenice - Horní Kamenice

1 490 000 Kč

7 450 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
123...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 780 domů