Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

187 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²

Dobříčany 63, Liběšice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

19 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 780 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Bečov, okres Most

9 990 000 Kč

34 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Vítkovice 7, Lubenec

2 790 000 Kč

2 000 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Dukelská 238, Litvínov - Chudeřín

10 990 000 Kč

9 999 000 Kč

39 996 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Žilinská, Varnsdorf

8 790 000 Kč

7 790 000 Kč

41 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 175 m²Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²

Prodej domu 175 m²

Polepy, Litoměřice

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

28 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²

Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²

Ve Stráni 195/14, Ústí nad Labem - Vaňov

16 500 000 Kč

15 850 000 Kč

58 272 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Opočno 35, Opočno

4 990 000 Kč

4 690 000 Kč

21 416 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Kamýk 97, Kamýk

11 500 000 Kč

10 990 000 Kč

78 500 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²

Labská Stráň 7, Labská Stráň

7 990 000 Kč

6 490 000 Kč

18 543 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1234...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 780 domů