Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

187 nemovitostí

doporučené

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Panenský Týnec, okres Louny

17 448 065 Kč

122 014 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²

Vodní, Rumburk 1

Neveřejná cena

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Bezděkov 13, Žatec

7 950 000 Kč

52 303 Kč/m2

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Československých letců 1660, Varnsdorf

5 750 000 Kč

10 531 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²

Kostelní, Jirkov

8 990 000 Kč

35 960 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²

Jiráskova 296, Třebenice

Neveřejná cena

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Horní Podluží 305, Horní Podluží

4 590 000 Kč

4 299 000 Kč

31 844 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Měcholupy 169, Měcholupy

4 900 000 Kč

4 650 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²

Boženy Němcové 1090, Žatec

8 590 000 Kč

49 368 Kč/m2

Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²

Dolní Habartice 28, Dolní Habartice

8 200 000 Kč

7 000 000 Kč

34 314 Kč/m2

1...567...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů