Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Břest 61, Břest

5 990 000 Kč

5 699 000 Kč

25 905 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Pod Léštím, Luhačovice

9 990 000 Kč

33 300 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Úprkova, Luhačovice

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Polešovice, okres Uherské Hradiště

6 220 000 Kč

62 200 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prostřední, Zlín

5 490 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Všemina 191, Všemina

8 350 000 Kč

32 364 Kč/m2

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Bystřička 250, Bystřička

8 000 000 Kč

6 154 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Hradská 82, Lukov

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

K Tuskulu, Lukov

7 925 000 Kč

7 200 000 Kč

28 800 Kč/m2

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Dešná 49, Dešná

7 490 000 Kč

6 999 999 Kč

30 172 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 domů