Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Růžďka 203, Růžďka

5 900 000 Kč

5 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Loukov, okres Kroměříž

6 500 000 Kč

16 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Zálešná II, Zlín

6 290 000 Kč

5 690 000 Kč

113 800 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Dostihová, Slušovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

32 612 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Školní, Uherský Ostroh

9 850 000 Kč

29 848 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²

Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²

Břestek 102, Břestek

5 795 000 Kč

5 250 000 Kč

14 583 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

9 900 000 Kč

9 600 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Zubří, okres Vsetín

6 150 000 Kč

53 478 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²

Na Výšině, Vsetín

8 900 000 Kč

49 444 Kč/m2

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

9 900 000 Kč

8 990 000 Kč

36 844 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 domů