Domy na prodej

2 237 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²

Dolní Lažany 30, Dolní Lažany

2 590 000 Kč

21 583 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 584 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Tuřany 73, Tuřany

6 600 000 Kč

66 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej zemědělské usedlosti 395 m², pozemek 6536 m²Prodej zemědělské usedlosti 395 m², pozemek 6536 m²
Prodej zemědělské usedlosti 395 m², pozemek 6536 m²
Prodej zemědělské usedlosti 395 m², pozemek 6536 m²

Prodej zemědělské usedlosti 395 m², pozemek 6536 m²

Křelovice, okres Pelhřimov

13 300 000 Kč

33 671 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Krtská, Jesenice

2 750 000 Kč

45 082 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Branická 903/155, Praha 4 - Braník

22 000 000 Kč

107 317 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²

Úvalno, okres Bruntál

1 390 000 Kč

7 722 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Jaroslav 90, Jaroslav

8 450 000 Kč

48 563 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²

Na Nivách 283, Uničov

6 900 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Bohuslavice 203, Bohuslavice

4 600 000 Kč

19 247 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²

Dolní Loučky, okres Brno-venkov

10 490 000 Kč

100 865 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
1...102103104...224

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 584 domů