Domy na prodej

2 176 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Záboří 5, Záboří

18 000 000 Kč

57 692 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 447 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Na Vrchách, Mirošovice

12 500 000 Kč

104 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Nad Hřištěm 90, Nová Ves

12 500 000 Kč

97 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Brněnská 212/7, Drnholec

2 440 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Vělopolí, okres Frýdek-Místek

7 200 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²

Benešov, okres Benešov

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Drtinova 313/53, Hradec Králové - Svobodné Dvory

7 500 000 Kč

66 964 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Pod Oborou, Turkovice, Ondřejov

13 490 000 Kč

89 933 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²

Bílá Lhota, okres Olomouc

4 000 000 Kč

28 571 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Police, okres Šumperk

2 520 000 Kč

42 000 Kč/m2

1...103104105...218

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 447 domů