Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 817 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 9294 m²Prodej stavebního pozemku 9294 m²
Prodej stavebního pozemku 9294 m²
Prodej stavebního pozemku 9294 m²

Prodej stavebního pozemku 9294 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

9 750 000 Kč

8 990 000 Kč

967 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 756 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

2 000 000 Kč

1 790 000 Kč

24 861 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Populární

Prodej bytu 2+1 46 m²Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²

Prodej bytu 2+1 46 m²

Krátká, Milovice

3 490 000 Kč

75 870 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 88 m²Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²

Prodej bytu 3+kk 88 m²

Moskevská, Karlovy Vary

5 990 000 Kč

68 068 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 88 m²Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²

Prodej bytu 4+kk 88 m²

Na Dlaskově, Velké Popovice

6 990 000 Kč

79 432 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Populární

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

K Ráji, Plzeň

1 490 000 Kč

67 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Březový vrch 884, Liberec XV-Starý Harcov

11 400 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Populární

Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²

Hajní 1367, Praha 14 - Kyje

27 000 000 Kč

81 818 Kč/m2

Populární

Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²

Dolní 152, Staré Hodějovice

9 999 000 Kč

33 554 Kč/m2

Populární

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...202122...582

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 756 nemovitostí