Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 813 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 777 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Nové Hvězdlice 66, Hvězdlice

2 960 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Populární

Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²

Hladov, Plaveč

3 800 000 Kč

36 893 Kč/m2

Populární

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Kpt. Kufnera, Nýrsko

3 675 000 Kč

2 990 000 Kč

10 717 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Čerňovice, Čerňovice

850 000 Kč

530 000 Kč

9 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Populární

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 500 000 Kč

4 736 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Lipí ev. č. 3, Lipí

4 190 000 Kč

69 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Vodičkova 149, Počátky

3 690 000 Kč

2 980 000 Kč

32 043 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Poupětova 1383/13, Praha 7 - Holešovice

7 290 000 Kč

132 545 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Populární

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Žichlice 51, Hromnice

3 500 000 Kč

38 889 Kč/m2

1...212223...582

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 777 nemovitostí