Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 818 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 105 m²Prodej bytu 3+1 105 m²
Prodej bytu 3+1 105 m²
Prodej bytu 3+1 105 m²

Prodej bytu 3+1 105 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

5 190 000 Kč

49 429 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 825 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Sány, okres Nymburk

3 244 500 Kč

3 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Kotlaska, Praha

6 290 000 Kč

174 722 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Populární

Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²

Hladov, Plaveč

3 800 000 Kč

36 893 Kč/m2

Populární

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

V. Talicha 314, Obříství

9 800 000 Kč

94 231 Kč/m2

Populární

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Nová Ves 77, Kunčina

2 629 000 Kč

34 143 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Děčínská 552/1, Praha 8 - Střížkov

3 900 000 Kč

162 500 Kč/m2

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Přemyslovice, okres Prostějov

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

19 214 Kč/m2

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Populární

Prodej chaty 55 m², pozemek 792 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 792 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 792 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 792 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 792 m²

Stanovice ev. č. 29, Nová Cerekev

2 490 000 Kč

2 350 000 Kč

42 727 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
1...232425...582

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 825 nemovitostí