Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 816 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Dvory nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

5 970 000 Kč

17 205 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 830 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Dražovice, okres Klatovy

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Populární

Prodej bytu 4+1 118 m²Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²

Prodej bytu 4+1 118 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

12 490 000 Kč

105 847 Kč/m2

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Luční, Týnec

3 300 000 Kč

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Malecká 1175, Chrudim IV

4 490 000 Kč

60 676 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Teplého 2117, Pardubice - Zelené Předměstí

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Populární

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Olomoucká, Dub nad Moravou

2 480 000 Kč

25 306 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané

Populární

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Hábova 1518/26, Praha 13 - Stodůlky

6 990 000 Kč

104 328 Kč/m2

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav, okres Znojmo

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

1...242526...582

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 830 nemovitostí