Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 813 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 885 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Kurdějov, okres Břeclav

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 856 m²Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²

Prodej stavebního pozemku 856 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 950 000 Kč

4 614 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Panelová 981/4, Ostrava - Poruba

3 290 000 Kč

64 510 Kč/m2

Populární

Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²

Hladov, Plaveč

3 800 000 Kč

36 893 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

České Budějovice, České Budějovice 3, Kubatova

4 990 000 Kč

89 107 Kč/m2

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Moravec 25, Moravec

2 700 000 Kč

40 299 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

7 290 000 Kč

165 682 Kč/m2

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Hvozdec, okres Brno-venkov

10 690 000 Kč

50 664 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to

Populární

Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²

Hájek, okres Karlovy Vary

14 900 000 Kč

65 351 Kč/m2

1...282930...582

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 885 nemovitostí