Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 807 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Všechovice 177, Všechovice

2 790 000 Kč

15 081 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 820 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

999 000 Kč

849 000 Kč

30 321 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²

Kopaniny 171, Aš

9 900 000 Kč

39 600 Kč/m2

Populární

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Velká Kraš, okres Jeseník

2 790 000 Kč

50 727 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 972 m²Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²

Prodej stavebního pozemku 972 m²

Sány, okres Nymburk

3 402 000 Kč

3 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Mošnerova, Olomouc

9 200 000 Kč

113 580 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49.8 m²Prodej bytu 2+kk 49.8 m²
Prodej bytu 2+kk 49.8 m²
Prodej bytu 2+kk 49.8 m²

Prodej bytu 2+kk 49.8 m²

Staroměstská 2769/10, České Budějovice 3

4 990 000 Kč

100 201 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality

Populární

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Národní obrany, Praha

11 700 000 Kč

153 947 Kč/m2

Populární

Prodej chaty, pozemek 395 m²Prodej chaty, pozemek 395 m²
Prodej chaty, pozemek 395 m²
Prodej chaty, pozemek 395 m²

Prodej chaty, pozemek 395 m²

Hradec, Stříbrná Skalice

3 300 000 Kč

Populární

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Sedlec 131, Sedlec

19 300 000 Kč

18 990 000 Kč

128 311 Kč/m2

1...293031...581

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 820 nemovitostí