Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 817 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Štúrova 1701/55, Praha 4 - Krč

4 490 000 Kč

172 692 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 795 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²

Lubenecká 191, Chyše

1 599 000 Kč

11 844 Kč/m2

Populární

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

U Stadionu 531, Lanžhot

3 290 000 Kč

23 169 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Doubrava 34, Chrášťany

3 150 000 Kč

29 167 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Východní, Michálkovice, Ostrava

2 900 000 Kč

2 700 000 Kč

1 807 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Populární

Prodej stavebního pozemku 14457 m²Prodej stavebního pozemku 14457 m²
Prodej stavebního pozemku 14457 m²
Prodej stavebního pozemku 14457 m²

Prodej stavebního pozemku 14457 m²

Kluky, okres Mladá Boleslav

14 400 000 Kč

996 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Dubský a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Life
Realitní makléř: Martin Dubský a tým

Martin Dubský a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Life

Populární

Prodej stavebního pozemku 2240 m²Prodej stavebního pozemku 2240 m²
Prodej stavebního pozemku 2240 m²
Prodej stavebního pozemku 2240 m²

Prodej stavebního pozemku 2240 m²

Okrouhlá, okres Česká Lípa

800 000 Kč

357 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Populární

Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

V zeleni 2222/8, Praha 3 - Žižkov

16 800 000 Kč

113 514 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Řetechovská 434, Pozlovice

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

86 812 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hluboká, Zlín

4 790 000 Kč

74 844 Kč/m2

1...789...582

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 795 nemovitostí