Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 817 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 797 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Legionářská, Brtnice

3 950 000 Kč

18 810 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Fischerova 697/22, Olomouc - Nové Sady

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

92 791 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 5+kk 123 m²Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²

Prodej bytu 5+kk 123 m²

Klimentov 114, Velká Hleďsebe

4 200 000 Kč

34 146 Kč/m2

Populární

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Ostředek, okres Benešov

6 500 000 Kč

6 190 000 Kč

52 017 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Janského 428/2, Olomouc - Povel

5 650 000 Kč

77 397 Kč/m2

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Slatina, okres Svitavy

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

7 395 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 712 m²Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²

Prodej stavebního pozemku 712 m²

58, Milínov

2 495 000 Kč

3 504 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Těrlicko, okres Karviná

2 520 000 Kč

1 790 000 Kč

1 790 Kč/m2

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

U Lesa 933, Sulice - Hlubočinka

16 990 000 Kč

73 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
1...678...582

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 797 nemovitostí