Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 717 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Opava, okres Opava

925 000 Kč

1 850 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 426 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Opava, okres Opava

1 850 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Štáblovice, okres Opava

6 900 000 Kč

26 538 Kč/m2

Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²

Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

5 950 000 Kč

42 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Průběžná, Chleby

3 490 000 Kč

3 998 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Záběhlická 1721/41, Praha 10 - Záběhlice

6 950 000 Kč

136 275 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 90 m²Prodej bytu 3+kk 90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m²

Prodej bytu 3+kk 90 m²

Meduňková 832/13, Praha - Kolovraty

11 900 000 Kč

132 222 Kč/m2

Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²

Na Návsi, Herink

32 000 000 Kč

114 695 Kč/m2

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Horská 188, Hostinné

5 998 000 Kč

22 297 Kč/m2

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

6 990 000 Kč

6 670 Kč/m2

1...138139140...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 426 nemovitostí