Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 691 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Lysovice, okres Vyškov

8 590 000 Kč

82 596 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 345 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Polívkova, Brno

6 990 000 Kč

122 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Vrchlického, Hradec Králové

6 590 000 Kč

91 528 Kč/m2

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Karfíkova 903, Praha - Šeberov

29 990 000 Kč

84 718 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Hejnice, okres Liberec

8 900 000 Kč

40 455 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

K Parku 222, Nupaky

6 590 000 Kč

106 290 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Škrábkových, Praha

11 990 000 Kč

149 875 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1651 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1651 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1651 m²

Na Kopanina 152, Březová-Oleško - Oleško

27 500 000 Kč

229 167 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1035 m²Prodej stavebního pozemku 1035 m²
Prodej stavebního pozemku 1035 m²
Prodej stavebního pozemku 1035 m²

Prodej stavebního pozemku 1035 m²

Lomec, okres Klatovy

2 898 000 Kč

2 800 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²

Na Kopanina 152, Březová-Oleško - Oleško

27 500 000 Kč

229 167 Kč/m2

1...139140141...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 345 nemovitostí