Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

508 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²

Cerhonice, okres Písek

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 357 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Cerhonice, okres Písek

8 990 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²
Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²
Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²

Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²

Jivno ev. č. 237, Jivno

9 490 000 Kč

79 748 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Komenského 483, České Velenice

10 300 000 Kč

9 990 000 Kč

22 200 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Sídliště 1. máje 1147, Strakonice I

3 790 000 Kč

62 131 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Průběžná 2492/8, České Budějovice 3

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²

Švermova 135, Horní Planá

9 000 000 Kč

8 000 000 Kč

85 106 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Kosmonautů 1241, Strakonice I

3 850 000 Kč

54 225 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Mokré 90, Litvínovice

12 800 000 Kč

12 250 000 Kč

79 545 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Pastviny, České Velenice

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

32 955 Kč/m2

1...151617...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 357 nemovitostí