Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

516 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3580 m²Prodej stavebního pozemku 3580 m²
Prodej stavebního pozemku 3580 m²
Prodej stavebního pozemku 3580 m²

Prodej stavebního pozemku 3580 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 366 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej atypického bytu 255 m²Prodej atypického bytu 255 m²
Prodej atypického bytu 255 m²
Prodej atypického bytu 255 m²

Prodej atypického bytu 255 m²

B. Smetany 1473/15, České Budějovice 3

14 750 000 Kč

11 900 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 864 m²Prodej stavebního pozemku 864 m²
Prodej stavebního pozemku 864 m²
Prodej stavebního pozemku 864 m²

Prodej stavebního pozemku 864 m²

Čestice, okres Strakonice

1 790 000 Kč

2 072 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 9217 m²Prodej stavebního pozemku 9217 m²
Prodej stavebního pozemku 9217 m²
Prodej stavebního pozemku 9217 m²

Prodej stavebního pozemku 9217 m²

Lišov, okres České Budějovice

7 400 000 Kč

6 990 000 Kč

758 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Paseky

2 049 535 Kč

1 903 000 Kč

1 299 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

K Dražejovu, Strakonice

6 880 000 Kč

107 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3580 m²
Prodej stavebního pozemku 3580 m²

Prodej stavebního pozemku 3580 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

12 888 000 Kč

3 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 993 m²Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²

Prodej stavebního pozemku 993 m²

Kostelní Radouň, okres Jindřichův Hradec

1 597 000 Kč

1 490 000 Kč

1 501 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

1...242526...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 366 nemovitostí