Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

507 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Jiráskova 413/4, Soběslav II

7 330 000 Kč

64 298 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 365 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²

Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²

Štiptoň 8, Nové Hrady

8 500 000 Kč

33 597 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²

Zahradní 251, Mirovice

10 500 000 Kč

60 345 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Budislav 69, Budislav

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Velká 1, Milevsko

4 190 000 Kč

53 038 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Na Dražkách 125, Strunkovice nad Blanicí

3 050 000 Kč

29 327 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Dražíč 28, Dražíč

2 745 000 Kč

49 018 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Purkarec 103, Hluboká nad Vltavou

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Vodňany - Pražák, okres Strakonice

6 825 000 Kč

40 147 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Jivno ev. č. 237, Jivno

9 490 000 Kč

79 748 Kč/m2

1...323334...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 365 nemovitostí