Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

508 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²

Horní Skrýchov, okres Jindřichův Hradec

5 775 000 Kč

4 990 000 Kč

92 407 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 359 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Tyršova 11, Studená

2 990 000 Kč

7 475 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²

Nádražní ulice 574, Nová Včelnice

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

76 813 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Průběžná 592/3, České Budějovice 3

6 100 000 Kč

5 790 000 Kč

94 918 Kč/m2

Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²

Újezd 37, Vodňany

5 290 000 Kč

55 684 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Černé Údolí 3, Benešov nad Černou

3 150 000 Kč

90 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²

Za Dvořáků 935, Roudné

10 990 000 Kč

76 853 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej domu 174 m², pozemek 202 m²Prodej domu 174 m², pozemek 202 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 202 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 202 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 202 m²

Žižkova 230, Hluboká nad Vltavou

14 990 000 Kč

86 149 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej stavebního pozemku 3191 m²Prodej stavebního pozemku 3191 m²
Prodej stavebního pozemku 3191 m²
Prodej stavebního pozemku 3191 m²

Prodej stavebního pozemku 3191 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

3 190 000 Kč

1 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Šumavská 1091, Vodňany II

9 890 000 Kč

7 990 000 Kč

59 185 Kč/m2

1...353637...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 359 nemovitostí