Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

518 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1915 m²Prodej stavebního pozemku 1915 m²
Prodej stavebního pozemku 1915 m²
Prodej stavebního pozemku 1915 m²

Prodej stavebního pozemku 1915 m²

Čejetice, okres Strakonice

2 800 000 Kč

1 462 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 365 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Hrabice 58, Vimperk

3 100 000 Kč

2 900 000 Kč

46 032 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5081 m²Prodej stavebního pozemku 5081 m²
Prodej stavebního pozemku 5081 m²
Prodej stavebního pozemku 5081 m²

Prodej stavebního pozemku 5081 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

4 995 000 Kč

4 495 000 Kč

885 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej bytu 2+kk 81 m²Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²

Prodej bytu 2+kk 81 m²

K Dražejovu, Strakonice

7 874 000 Kč

97 210 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

K Dražejovu, Strakonice

6 090 000 Kč

99 836 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

K Dražejovu, Strakonice

3 255 000 Kč

105 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 39 m²Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²

Prodej bytu 1+kk 39 m²

K Dražejovu, Strakonice

3 937 000 Kč

100 949 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 707 m²Prodej stavebního pozemku 707 m²
Prodej stavebního pozemku 707 m²
Prodej stavebního pozemku 707 m²

Prodej stavebního pozemku 707 m²

55, Černá v Pošumaví

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

10 594 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²

Nová Včelnice, okres Jindřichův Hradec

4 190 000 Kč

3 780 000 Kč

15 429 Kč/m2

Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²

Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²

Razice 66, Ražice

8 700 000 Kč

20 139 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
1...484950...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 365 nemovitostí