Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

158 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Znojmo

3 741 000 Kč

2 554 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 518 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Na Hraničkách, Vyškov

4 490 000 Kč

89 800 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²

Nová 486, Prušánky

3 500 000 Kč

3 200 000 Kč

16 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 57 m²Prodej bytu 1+kk 57 m²
Prodej bytu 1+kk 57 m²
Prodej bytu 1+kk 57 m²

Prodej bytu 1+kk 57 m²

Sady 28. října 635/9, Břeclav

3 900 000 Kč

68 421 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Břežany, okres Znojmo

4 290 000 Kč

42 475 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

229, Nová Lhota

3 210 000 Kč

29 182 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sídliště Za Stadionem 1155/14, Kyjov

3 960 000 Kč

76 154 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Fučíkova 861, Bučovice

4 899 000 Kč

79 016 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kalabis
Realitní kancelář: BONSTAND
Realitní makléř: Martin Kalabis

Martin Kalabis

Realitní kancelář: BONSTAND
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Horníčkova, Znojmo - Přímětice

3 990 000 Kč

53 919 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej stavebního pozemku 1289 m²Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Hustopeče, okres Břeclav

4 990 000 Kč

3 871 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
1234...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 518 nemovitostí