Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

158 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1034 m²Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Milovice, okres Břeclav

4 030 000 Kč

3 990 000 Kč

3 859 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 519 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1953 m²Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²

Prodej stavebního pozemku 1953 m²

U Sadů 207, Hlohovec

4 090 000 Kč

3 150 000 Kč

1 613 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Tyršova 3363/4, Hodonín

3 852 870 Kč

3 770 000 Kč

62 833 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Hornická 1095, Dubňany

3 399 990 Kč

3 249 990 Kč

52 419 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Poštovní 84, Valtice

4 790 000 Kč

4 690 000 Kč

78 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Republikánské obrany, Mikulov

4 990 000 Kč

4 590 000 Kč

127 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1274 m²Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Pouzdřany

4 490 000 Kč

3 890 000 Kč

3 053 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Kulířov, okres Blansko

5 210 000 Kč

4 140 000 Kč

34 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Branišovice 136, Branišovice

4 260 000 Kč

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

1...456...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 519 nemovitostí