Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

158 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Mičurinova, Znojmo

4 950 000 Kč

4 850 000 Kč

88 182 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 518 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²

Hevlín 64, Hevlín

4 975 000 Kč

4 390 000 Kč

44 343 Kč/m2

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Hevlín 64, Hevlín

4 550 000 Kč

4 150 000 Kč

36 726 Kč/m2

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Višňové 176, Višňové

3 990 000 Kč

3 190 000 Kč

12 461 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2814 m²Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Brno, okres Brno-město

4 221 000 Kč

3 090 000 Kč

1 098 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Ořechov, okres Brno-venkov

5 750 000 Kč

4 980 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1233 m²Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Závist, okres Blansko

3 969 000 Kč

3 763 000 Kč

3 052 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Drnholec, okres Břeclav

4 700 000 Kč

4 600 000 Kč

5 644 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

5 350 000 Kč

4 950 000 Kč

41 250 Kč/m2

1...8910...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 518 nemovitostí