Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1210 m²Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Hodonín

7 990 000 Kč

6 603 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 176 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Rybníky 134, Rybníky

9 490 000 Kč

86 273 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 142 m²Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²

Prodej bytu 4+1 142 m²

Alšova, Znojmo

7 900 000 Kč

7 300 000 Kč

51 408 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²

Starce, Vracov

9 900 000 Kč

8 990 000 Kč

40 864 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²

Bratčice, okres Brno-venkov

5 690 000 Kč

5 190 000 Kč

51 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8338 m²Prodej stavebního pozemku 8338 m²
Prodej stavebního pozemku 8338 m²
Prodej stavebního pozemku 8338 m²

Prodej stavebního pozemku 8338 m²

Bítov, okres Znojmo

6 700 000 Kč

804 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Bulhary 183, Bulhary

7 890 108 Kč

112 716 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Velešovice

6 499 000 Kč

5 950 000 Kč

95 968 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej domu 180 m², pozemek 1403 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1403 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1403 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1403 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1403 m²

Valtice, okres Břeclav

5 490 000 Kč

30 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+1 150 m²Prodej bytu 3+1 150 m²
Prodej bytu 3+1 150 m²
Prodej bytu 3+1 150 m²

Prodej bytu 3+1 150 m²

Zelenářská, Znojmo, Znojmo

6 399 000 Kč

42 660 Kč/m2

1...171819

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 176 nemovitostí