Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 73 m²Prodej bytu 2+kk 73 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m²

Prodej bytu 2+kk 73 m²

Pod Zámkem, Břeclav

7 827 680 Kč

107 228 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 174 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1517 m²Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Syrovice, okres Brno-venkov

7 965 767 Kč

5 251 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²

Ke Studním, Suchohrdly

8 500 000 Kč

7 570 000 Kč

57 786 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2998 m²Prodej stavebního pozemku 2998 m²
Prodej stavebního pozemku 2998 m²
Prodej stavebního pozemku 2998 m²

Prodej stavebního pozemku 2998 m²

Brod nad Dyjí, okres Břeclav

7 800 000 Kč

2 602 Kč/m2

1...171819

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 174 nemovitostí