Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Pohořelice - Nová Ves, okres Brno-venkov

5 290 000 Kč

88 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 462 m²Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²

Prodej stavebního pozemku 462 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 990 000 Kč

12 965 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Vondrákova 645/26, Brno - Bystrc

7 235 000 Kč

124 741 Kč/m2

Prodej domu 155 m²Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²

Prodej domu 155 m²

Veselá 70, Mutěnice

8 400 000 Kč

54 194 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²

Pasohlávky, okres Brno-venkov

6 864 000 Kč

54 047 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Brno, okres Brno-město

8 590 000 Kč

134 219 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Knínice 55, Knínice

6 490 000 Kč

48 797 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²

Bítov, okres Znojmo

5 199 000 Kč

34 660 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Hovorany 37, Hovorany

5 142 000 Kč

59 791 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Citonice, okres Znojmo

10 710 000 Kč

9 710 000 Kč

48 550 Kč/m2

1...567...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí