Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 93 m²Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²

Prodej bytu 3+kk 93 m²

Nádražní 1598, Dubňany

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

67 634 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 166 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Mlékařská, Rousínov

6 990 000 Kč

127 091 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

6 990 000 Kč

2 597 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Šámalova 1822/12, Brno - Židenice

10 900 000 Kč

9 250 000 Kč

159 483 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Rakovecká 1068/71, Brno - Bystrc

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

83 246 Kč/m2

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Pravlov 253, Pravlov

10 500 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Dolní, Dobšice

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

32 455 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Žeravice 53, Žeravice

9 530 000 Kč

9 330 000 Kč

34 556 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 138 m²Prodej bytu 4+kk 138 m²
Prodej bytu 4+kk 138 m²
Prodej bytu 4+kk 138 m²

Prodej bytu 4+kk 138 m²

Nováčkova 1555/76, Brno - Husovice

10 800 000 Kč

9 850 000 Kč

71 377 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Přibice 317, Přibice

6 490 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

1...789...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 166 nemovitostí