Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

636 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Újezd u Tišnova 23, Újezd u Tišnova

2 600 000 Kč

2 320 000 Kč

38 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 994 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²

Bohutice, okres Znojmo

5 190 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2936 m²Prodej stavebního pozemku 2936 m²
Prodej stavebního pozemku 2936 m²
Prodej stavebního pozemku 2936 m²

Prodej stavebního pozemku 2936 m²

Újezd, okres Znojmo

2 800 000 Kč

954 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Komárovská, Brno

12 200 000 Kč

171 831 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 598 m²Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²

Prodej stavebního pozemku 598 m²

Bošovice, okres Vyškov

Neveřejná cena

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

21. dubna 515, Valtice

7 490 000 Kč

7 200 000 Kč

64 865 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Kpt. Jaroše 1382/3, Mikulov

Neveřejná cena

Prodej bytu 4+kk 112 m²Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²

Prodej bytu 4+kk 112 m²

Vídeňská třída 2573/43, Znojmo

10 990 000 Kč

98 125 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Šrámkova 428/10, Brno - Lesná

9 500 000 Kč

8 990 000 Kč

124 861 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Dobronice 65, Tavíkovice

4 100 000 Kč

3 600 000 Kč

25 175 Kč/m2

1...242526...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 994 nemovitostí