Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

632 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

49, Vyškov

2 490 000 Kč

26 211 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 926 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

17 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²

Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²

1. května, Mikulov

19 990 000 Kč

14 990 000 Kč

48 355 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 593 m²Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²

Prodej stavebního pozemku 593 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

1 838 300 Kč

3 100 Kč/m2

Prodej domu 135 m²Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²

Prodej domu 135 m²

Hlavní 4/7, Břeclav - Poštorná

6 000 000 Kč

44 444 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Gajdošova 2173/24, Brno - Židenice

4 600 000 Kč

4 500 000 Kč

128 571 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 181 m²Prodej bytu 4+1 181 m²
Prodej bytu 4+1 181 m²
Prodej bytu 4+1 181 m²

Prodej bytu 4+1 181 m²

Příkop 838/6, Brno - Zábrdovice

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1276 m²Prodej stavebního pozemku 1276 m²
Prodej stavebního pozemku 1276 m²
Prodej stavebního pozemku 1276 m²

Prodej stavebního pozemku 1276 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

8 490 000 Kč

7 650 000 Kč

5 995 Kč/m2

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Hybešova 325, Újezd u Brna

6 990 000 Kč

5 490 000 Kč

81 940 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 300 m²Prodej domu 300 m²
Prodej domu 300 m²
Prodej domu 300 m²

Prodej domu 300 m²

Hlavní 28/67, Břeclav - Poštorná

Neveřejná cena

1...535455...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 926 nemovitostí