Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

634 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Hybešova 325, Újezd u Brna

6 990 000 Kč

5 490 000 Kč

81 940 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 963 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m²Prodej domu 300 m²
Prodej domu 300 m²
Prodej domu 300 m²

Prodej domu 300 m²

Hlavní 28/67, Břeclav - Poštorná

Neveřejná cena

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Šumná 185, Šumná

2 990 000 Kč

2 840 000 Kč

17 640 Kč/m2

Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²

nám. Osvoboditelů 258, Velké Bílovice

14 990 000 Kč

11 490 000 Kč

32 829 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 292 m²Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²

Prodej domu 292 m²

84, Kučerov

15 990 000 Kč

54 760 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Rybníky 134, Rybníky

8 680 000 Kč

79 633 Kč/m2

Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²

Jevišovice 300, Jevišovice

13 900 000 Kč

33 095 Kč/m2

Prodej domu 260 m²Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²

Prodej domu 260 m²

Záhumní 869/51, Břeclav - Poštorná

8 990 000 Kč

8 790 000 Kč

33 808 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Ruprechtov

2 530 000 Kč

2 300 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Zahradní, Šanov

2 660 000 Kč

29 556 Kč/m2

1...545556...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 963 nemovitostí