Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

104 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1556 m²Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Valeč, okres Karlovy Vary

2 654 536 Kč

2 334 000 Kč

1 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 316 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 598 m²Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²

Prodej stavebního pozemku 598 m²

Kraslice, okres Sokolov

1 021 000 Kč

1 707 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

2 645 200 Kč

2 445 200 Kč

14 642 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Pražská 19/72, Cheb - Dolní Dvory

2 990 000 Kč

46 719 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej stavebního pozemku 929 m²Prodej stavebního pozemku 929 m²
Prodej stavebního pozemku 929 m²
Prodej stavebního pozemku 929 m²

Prodej stavebního pozemku 929 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 183 680 Kč

2 351 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1248 m²Prodej stavebního pozemku 1248 m²
Prodej stavebního pozemku 1248 m²
Prodej stavebního pozemku 1248 m²

Prodej stavebního pozemku 1248 m²

Okrouhlá, okres Cheb

2 950 000 Kč

2 364 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Boč 13, Stráž nad Ohří

1 798 000 Kč

30 475 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Závodu míru 1913, Sokolov

1 490 000 Kč

39 211 Kč/m2

Prodej domu 172 m²Prodej domu 172 m²
Prodej domu 172 m²
Prodej domu 172 m²

Prodej domu 172 m²

Krátká, Nejdek

2 500 000 Kč

14 535 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

K Lanovce 926, Jáchymov

2 350 000 Kč

38 525 Kč/m2

1...891011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 316 nemovitostí