obec Brno

Nemovitosti na prodej v katastrálním území Černá Pole, Brno

9 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Helfertova, Brno

10 484 000 Kč

131 050 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Provazníkova, Brno

7 800 000 Kč

98 734 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 64 m², pozemek 372 m²Prodej domu 64 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 372 m²

Prodej domu 64 m², pozemek 372 m²

Černopolní 252/67, Brno - Černá Pole

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Černopolní 252/67, Brno - Černá Pole

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Merhautova, Brno

8 475 000 Kč

117 708 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45.39 m²Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Klecandova 703/1, Brno - Černá Pole

4 761 645 Kč

104 905 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 135 m²Prodej bytu 5+kk 135 m²
Prodej bytu 5+kk 135 m²
Prodej bytu 5+kk 135 m²

Prodej bytu 5+kk 135 m²

Erbenova, Brno

17 500 000 Kč

129 630 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 135 m²Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²

Prodej bytu 4+1 135 m²

Erbenova, Brno

17 500 000 Kč

129 630 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Hansmannova, Brno

24 900 000 Kč

22 900 000 Kč

150 658 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 nemovitostí