Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

91 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 42 m²Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²

Prodej bytu 1+kk 42 m²

Černý Důl, Trutnov

6 342 000 Kč

151 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 460 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Černý Důl, Trutnov

7 568 400 Kč

157 675 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Černý Důl, Trutnov

7 190 960 Kč

119 849 Kč/m2

Prodej atypického bytu 79 m²Prodej atypického bytu 79 m²
Prodej atypického bytu 79 m²
Prodej atypického bytu 79 m²

Prodej atypického bytu 79 m²

Čistá v Krkonoších 50, Černý Důl

9 880 000 Kč

125 063 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Jungmannova 1389/15, Hradec Králové - Pražské Předměstí

5 700 000 Kč

80 282 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²

Libunec 29, Libuň

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1218 m²Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²

Prodej domu, pozemek 1218 m²

Lično, Lično

8 500 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Vrchlického, Hradec Králové

5 660 000 Kč

85 758 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Drtinova 313/53, Hradec Králové - Svobodné Dvory

7 500 000 Kč

66 964 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 460 nemovitostí