Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

2 790 000 Kč

126 818 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 713 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Jablonec nad Jizerou 806, Jablonec nad Jizerou

2 750 000 Kč

2 475 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Jáchymovská 253/5, Liberec X-Františkov

4 390 000 Kč

3 999 000 Kč

76 904 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 626 m²Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²

Prodej stavebního pozemku 626 m²

Roztocká, Jilemnice

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

3 179 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

5 250 000 Kč

4 790 000 Kč

54 432 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Sídliště 529, Hejnice

3 100 000 Kč

63 265 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Jiřetín pod Bukovou 108, Jiřetín pod Bukovou

4 498 000 Kč

3 808 000 Kč

100 211 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6705 m²Prodej stavebního pozemku 6705 m²
Prodej stavebního pozemku 6705 m²
Prodej stavebního pozemku 6705 m²

Prodej stavebního pozemku 6705 m²

Hrubá Skála, okres Semily

5 022 045 Kč

4 016 295 Kč

599 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

3 300 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2600 m²Prodej stavebního pozemku 2600 m²
Prodej stavebního pozemku 2600 m²
Prodej stavebního pozemku 2600 m²

Prodej stavebního pozemku 2600 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

2 490 000 Kč

2 340 000 Kč

900 Kč/m2

1...345...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 713 nemovitostí